Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Знижка -20%* на фотохромні лінзи від світових брендів

Знижка -20%* на фотохромні лінзи від світових брендів

Акція проходить : 01.04.2024 - 31.05.2024
Фотохромні лінзи дарують особливий рівень зорового комфорту! 
Прозорі у приміщенні, на вулиці вони майже миттєво адаптуються до світла і затемняються. Таким чином окуляри з фотохромними лінзами:
• коригують зір;
• і водночас захищають очі від сонячних променів.

Саме зараз, у сезон яскравого весняного сонця, діє спеціальна пропозиція: знижка -20%* на фотохромні лінзи Essilor Orma Transition Gen8 1.5 Crizal Easy Pro та Kodak EvoSun Photo1.56 CleAR.

Встигніть скористатися до 31 травня 2024 включно. Запрошуємо до будь-якої зручної Люксоптики, аби придбати окуляри-хамелеони у кілька простих кроків:
• спершу вибираєте бажану оправу на свій смак,
• потім доповнюєте її акційними лінзами за рецептом,
• наш майстер-оптик виготовляє ваші новенькі фотохромні окуляри в обумовлений термін — і готово.

Якщо у вас немає актуального рецепта на окуляри, записуйтеся на перевірку зору у нашого офтальмолога прямо на сайті.

Більше й детальніше про фотохромні лінзи у Люксоптиці читайте в статті нашого блогу.
Реклама медичного виробу. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. ТОВ «Інтероко», ЄДРПОУ 31905094. Наведене художнє зображення окулярів.
*Знижка -20% поширюється на обрані позиції фотохромних лінз Essilor Trans Gen8 1.5 Orma Crizal EASY PRO та KODAK EvoSun Photo1.56 CleAR. Акція діє з 01.04.2024 р. по 31.05.2024 р. включно, в стаціонарній мережі спеціалізованих магазинів оптики «Люксоптика», дисконт-центрах Люксоптика, My I та на сайті luxoptica.ua. Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та іншу детальну інформацію про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів «Люксоптика», My I або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній картках додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.
ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.