0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Консультація офтальмолога

4.png Сучасне життя висуває високі вимоги до зору кожного з нас. Ми багато працюємо з інформацією, часто весь робочий день проходить за комп'ютером, мало рухаємося і рідко гуляємо на свіжому повітрі, порушуємо режим харчування, хворіємо і займаємося самолікуванням – всі ці фактори впливають на наш зір, повільно погіршуючи його. Найчастіше знижений зір сприймається нами просто як «достатній», а така неуважність до свого здоров'я може призвести до потенційної втрати однієї з найважливіших функцій людини – бачити навколишній світ.


Навіть за відсутності скарг на свій зір ми закликаємо Вас проходити діагностику зору як мінімум один раз на рік. Не відкладайте візит до лікаря-офтальмолога, якщо Ви помітили хоч найменші зміни у своєму зорі – це допоможе своєчасно виявити і усунути причину погіршення зору ще на ранніх етапах.


8.png Звертаємо Вашу особливу увагу на важливість цієї процедури для дітей. Діти не завжди можуть сприймати зниження зору, як проблему або порушення, саме тому батькам важливо упевнитися, що з очима дитини все в порядку. Взявши за правило обстежити зір дитини не рідше 1 разу на рік, Ви зможете уникнути незворотних змін її зору. Кваліфікований дитячий лікар-офтальмолог розповість, яким чином потрібно підтримувати свій зір в нормі, і допоможе підібрати засіб корекції, якщо в цьому буде потреба.


Консультацію лікаря-офтальмолога можна отримати в будь-якій зручній для вас оптиці Люксоптика. Ознайомитися зі списком оптик, де приймає дитячий лікар-офтальмолог, ви можете у вкладці «Дитячий лікар».


Важливо! Перед відвідуванням офтальмолога рекомендуємо звернутися в оптику будь-яким зручним для Вас способом і уточнити графік прийому фахівця.


Процес діагностики лікаря-офтальмолога у «Люксоптиці»:

 

• Лікар детально вивчить проблеми Вашого зору. Оцінить ефективність засобу корекції (окуляри або контактні лінзи), який Ви використовуєте. Обов'язково повідомте лікаря про наявні зараз (або перенесені раніше) загальні захворювання організму. Особливо це важливо, якщо у Вас цукровий діабет, алергія, гіпертонія, інші хронічні захворювання.

2.png

• Лікар перевірить гостроту Вашого зору за допомогою сучасного обладнання і оцінить, чи відповідає воно нормі.

• Лікар проведе дослідження Ваших очей за допомогою високоточного приладу – авторефрактометра. Дослідження займає не більш 1 хвилини і дозволяє встановити, чи є у Вас оптичне порушення зору, а також оцінити особливості будови структури ока, які заломлюють світло.

• Лікар огляне та оцінить за допомогою спеціального мікроскопа стан здоров'я передніх відділів ока (повіки, кон’юнктиви, рогівки, кришталика), а також за допомогою тестів визначить, чи достатньо сльози виробляється і якої вона якості (при скаргах на сухість очей).

• У всіх оптиках мережі «Люксоптика» суб'єктивна перевірка зору проводиться за допомогою проектора знаків. Це удосконалений спосіб, він дозволяє успішно перевіряти зір навіть у найменших пацієнтів. Звичайна таблиця містить єдиний набір букв і символів, а проектор оснащений змінними текстовими дисками з різними знаками. Серед них є тексти, літери, кільця і силуетні малюнки для дітей, які ще не вміють читати. Така перевірка гостроти зору дозволяє отримати коректні результати для людей різного віку, тому фахівці «Люксоптики» віддають перевагу саме їй.

Як проходить загальна перевірка зору?

 

• Набори символів електронного проектора складені за таким же принципом, як і звичайні таблиці. Ви побачите перед собою певну кількість рядків зі знаками або буквами різного розміру. На верхніх рядках символи крупніше і чим нижче, тим їхні розміри менше. Рядок 1.0 (показник нормального зору) знаходиться біля нижнього краю таблиці. Ваш зір у нормі, якщо Ви без проблем зчитуєте ці знаки з відстані 5 метрів. Позначення 1.0 («одиниця») означає, що з Вашими очима все гаразд. Часто зір може бути вище ніж 1,0 (наприклад монокулярно 1,2), це теж може бути варіантом норми. Якщо нижче, ніж «одиниця» або людина відчуває астенопію (стомленість очей) при максимальній якості зору, то це вже відхилення від норми - далекозорість (гіперметропія) або короткозорість (міопія), астигматизм. У таких випадках лікар підкаже, яких заходів потрібно вжити.

• Окрім загальної перевірки існують перевірка зору на кольоросприйняття (показана, коли людина не бачить або невірно сприймає певні кольори) і перевірка бінокулярного зору (проводять, якщо є підозри на порушення єдиного сприйняття предмета обома очима).

• Покладаючись на Ваші суб'єктивні відчуття і використовуючи сучасні методики підбору засобів корекції оптичних порушень, лікар-офтальмолог точно визначить силу коригуючих лінз і остаточно прийме рішення, чи потребуєте Ви їх застосування.

• За результатами діагностики Ви отримаєте рецепт і всі необхідні відомості про переваги та особливості того чи іншого засобу корекції, а також рекомендації щодо застосування вітамінів або крапель, що сприяють поліпшенню зору. Якщо необхідно додаткове обстеження, лікар-офтальмолог пояснить суть діагностичних процедур і порекомендує, де їх можна пройти.

• По закінченню консультації Ви можете придбати оправу з оптичними лінзами або м'які контактні лінзи – кваліфікований персонал «Люксоптики» допоможе їх підібрати і навчить правильно користуватися.

• Ми зберігаємо дані про Ваш візит, що дозволяє відстежувати динаміку зміни Вашого зору.

• Відповідь на питання: «Скільки коштує перша консультація офтальмолога?» Можна отримати за тел.: 0800 30 98 97 або скориставшись формою зворотного зв'язку.