Фотохромні окуляри | Блог інтернет-магазину luxoptica.ua

Фотохромні окуляри

Фотохромні окуляри

Якщо ви любите окуляри так само, як і ми у Люксоптиці, то напевно маєте не одну пару. Окуляри для корекції зору, для водіїв, для захисту очей від надлишкового «синього світла» при роботі з гаджетами і, авжеж, окуляри сонцезахисні. А ще ж окуляри можуть бути різними за стилем!

От і виходить, що у однієї людини може бути багацько окулярів: кожні під конкретну потребу.

Але існують окуляри з «розумними», фотохромними лінзами. Вони — фантастичні, оскільки виконують одразу кілька важливих функцій. А ще вони красиві і можуть бути дуже-дуже різними. Не закохатися в такі окуляри просто неможливо. Розказуємо детально про цей винахід людства.

Що таке фотохромні лінзи і які їхні функції?

Фотохромні лінзи ще називають «хамелеонами», тому що їх характерною ознакою є здатність під дією сонячного світла змінювати колір від прозорого до затемненого. Затемнення лінзи коливається від 8 до 85% і залежить від кількості ультрафіолету, що потрапив на неї. Що яскравіше світить сонце, то темнішими стають лінзи у ваших окулярах.

Так-так, окуляри-хамелеони — це, перш за все, сонцезахисні окуляри. Одна з їх функцій — захищати очі від шкідливого ультрафіолету. Але ця функція не є єдиною.

Фотохромні окуляри тому і є особливими, «розумними», що лише одна пара виконує чи не всі корисні для ока функції:

● Корекція зору. Якщо фотохромна технологія застосовується до лінз із відповідною оптичною силою і дизайном, то будучи і прозорими, і затемненими, такі лінзи завжди коригують ваш зір, а на вулиці ще й захищають від ультрафіолету.

●Захист від «синього світла». Надлишкове «синє світло» виробляється смартфонами, комп’ютерними моніторами тощо. Якщо ви вдосталь часу проводите з гаджетами, ваш зір страждає. В окулярах з фотохромними лінзами і в приміщенні, і на вулиці зі смартфоном у руках ви можете відчувати себе захищеним.

● Захист від зорового і мімічного напруження. Часом буває, що людина одягає сонцезахисні окуляри та дещо недобачає в них. Тоді вона мружиться, а щоб розгледіти окремі деталі, трохи зсуває окуляри на ніс і визирає з-під них. Так і зоровий м’яз напружується, і зморшки навколо очей розвиваються. У добре підібраних фотохромних окулярах цю проблему виключено.

● Додатковий комфорт за кермом. Користь фотохромних лінз для водіїв полягає в тому, що вони поглинають відблиски та покращують контрастність зору, а ще  фотохроми для водіїв від початку затемнені на 15% та здатні до затемнення навіть за лобовим склом.

●Захист від ультрафіолету. Мова не лише про сліпуче літнє сонце, коли використання сонцезахисних є розповсюдженим. Ультрафіолет діє на організм людини і за хмарної погоди, його лишень виділяється менше. Тож, коли ви у фотохромних окулярах взимку і влітку, під сонцем чи хмарами, ваш зір надійно захищено.

Як вибрати фотохромні окуляри?

Оскільки ці окуляри є «розумними» і поєднують у собі кілька функцій, то перед покупкою краще не нехтувати консультацією офтальмолога. За результатами перевірки зору та на основі розмови з вами про потреби, очікування і образ життя лікар порадить, які лінзи-фотохроми краще обрати. 

1175x498-02 (2).png

Потім на поміч приходить консультант із торговельного залу, в компанії якого ви можете вибрати оправу для окулярів мрії. До речі, не зайве зважити, що оправа має гармоніювати з кольором лінз-хамелеонів, а палітра їх кольорів є досить розмаїтою.

Базові кольори — це коричневий і сірий. Крім того, до вашої уваги палітра кольорів від бренда Nikon, а це ще й сіро-зелений, смарагд, сапфір, аметист і бурштин. Якщо ж обрати лінзи Flash to Mirror, то фотохромні окуляри на сонці справлятимуть ультрамодний дзеркальний ефект, в автомобілі вони затемнюються на 50%, а в приміщенні лишаються прозорими. Фантазуйте, порівнюйте, придивляйтеся і обирайте!

В асортименті Люксоптики є фотохромні лінзи від світових брендів Nikon, Kodak, Dagas і Essilor, а також від української лабораторії оптики Lenti Pro. Можна замовити як лінзи, що потребують лише установки у вподобану вами оправу, так і лінзи-хамелеони, що будуть виготовлені за вашим індивідуальним рецептом від лікаря-офтальмолога.
ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.