Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Окуляри за 859 грн*: продовжуємо дію пропозиції

Окуляри за 859 грн*: продовжуємо дію пропозиції

Акція проходить : 15.02.2022 - 31.07.2022

Окуляри «Все в одному» за 859 грн — це ласкава пропозиція від Люксоптики.

Ми створили спеціальну пропозицію з єдиною ціною на окуляри для зору ще взимку. Та протягом весни, як багато чого в нашому житті, ця пропозиція здобула нові сенси.

Ми продовжуємо її дію до 31 липня 2022 року. І прагнемо таким чином проявити свою турботу про всіх-всіх, хто тримається, працює і допомагає нашій рідній країні. А Люксоптика тим часом — поруч. 

У всіх працюючих Люксоптиках України ви можете замовити окуляри для кращого зору згідно ваших потреб. У єдину вартість 859 грн* входить:

● перевірка зору, якщо раптом у вас немає рецепту на окуляри або ж він застарів;
● оптичні лінзи Excelite Precision або Punktulit Netline 1.5 S-AR у діапазоні від 0.00 до +/-6.00 діоптрій з циліндром до 2.00;
● оправа бренда Luxoptica на ваш смак;
● робота майстра з виготовлення окулярів.

За будь-яких часів — за мирних і за найскладніших — хороший зір є вкрай необхідним для сприйняття подій довкола. Не відкладайте покращення зору на потім, адже ви перебуваєте тут і зараз.

Обирайте, до якої Люксоптики завітати, щоб скористатися ласкавою пропозицією. Записуйтеся на перевірку зору онлайн або за телефоном зручної оптики. Після перевірки зору турботливі консультанти допоможуть вам підібрати стильну оправу, а майстер прийме замовлення на встановлення оптичних лінз за наданим рецептом.

Реклама методу діагностики. ТОВ «Інтероко», ЄДРПОУ 31905094, ліцензія МОЗ України АГ №570567 від 24.02.2011 року. Реклама медичних виробів. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

*Акційна пропозиція діє при покупці оправи бренду Luxoptica, 2 лінз Excelite Precision діапазон до +/- 6.00 з циліндром до 2 (за умови наявності лінз) або 2 лінз Punktulit Netline 1.5 S-AR діапазон до +/- 6.00 з циліндром до 2, включає роботу майстра та діагностику зору.

Під діагностикою мається на увазі проведення діагностики зору для дорослого або дитині у віці від 6 років у присутності одного з батьків або іншого законного представника.

Акція діє з 15.02.2022 р. по 31.07.2022 р. включно, в стаціонарній мережі спеціалізованих магазинів оптики «Люксоптика». Детальну інформацію про умови проведення акції Ви можете дізнатися у консультантів мережі оптик «Люксоптика» або на сайті luxoptica.ua. Знижка по дисконтній та бонусній картках додатково не надається, але бонуси нараховуються на ваш бонусний рахунок. Акція може бути припинена достроково за умови вичерпання кількості акційного товару. Інформація про зміни умов проведення акції публікується на сайті luxoptica.ua.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.