Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Контактні лінзи на 3 місяці

1
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи Optima FW
Контактні лінзи Optima FW
864 грн
За 4 шт.

Подарункові сертифікати

Контактні лінзи на 3 місяці

У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете вибрати зручні контактні лінзи з режимом заміни 3 місяці. Їх також називають квартальними. Вони підходять для режиму носіння тільки в денний час і підлягають заміні всього 1 раз в 3 місяці.

Економічно вигідна модель рекомендується людям, які звикли носити одну пару лінз по 6-9 місяців. Найчастіше такі пацієнти скаржаться на алергічну реакцію, роздратування і недостатня кількість кисню в рогівці ока - гіпоксію.

Особливості квартальних МКЛ

Контактні лінзи на 3 місяці виробляють з гідрогелю, який мінімізує ризик розвитку дегідратації  завдяки вмісту оптимальної кількості вологи до 55%. Квартальні моделі володіють достатньою пружністю, що виключає їх деформацію. Єдиний мінус - незначна пропускна здатність кисню, що змушує носити лінзи максимум 8 годин на день.

Переваги:

  • тривалий час використання виключає необхідність щомісяця купувати нову пару;

  • вартість 1 пари контактних лінз на термін носіння 3 місяці дешевше, ніж придбання аналогічного продукту з режимом носіння 1 день або 1 місяць на той же квартальний період;

  • великий вибір медичних лінз в залежності від патології та складності її перебігу.

Для людей які хочуть змінити колір райдужної оболонки очей є відтінені контактні лінзи. Але потрібний відтінок краще підбирати за допомогою одноразових моделей. Купити кольорові квартальні лінзи в Україні можна також в нашому інтернет-магазині.

Правила догляду

Щоб МКЛ справно служили всі 3 місяці, слід здійснювати додаткове очищення від пилу, жирових відкладень, косметичних забруднень та ін. Для цього досить використовувати спеціальну очисну рідину. Нову порцію засобі необхідно наливати щодня в бокс і занурювати до нього лінзи після зняття. Іноді потрібно додатково використовувати ферментні очисники.

Де купити лінзи на 3 місяці в Україні

У нас ви знайдете квартальні лінзи з різною кількістю діоптрій як для короткозорості, так і для далекозорості. Є моделі призначені для корекції зору. Крім тримісячних контактних лінз ви можете купити в нашому інтернет-магазині краплі для очей, контейнери для лінз, спеціальну рідину для зберігання і таблетки з ферментними очисниками. Всі КЛ на 3 місяці упаковані в надійний контейнер і доступні до транспортування в будь-яке місто України.