Запис до лікаря
0
Вибране
Ви додали 0 товарів
0 0
Кошик
Ви додали 0 товарів на суму 0 грн

Контактні лінзи Biotrue

3
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи Biotrue ONEday For Astigmatism
Контактні лінзи Biotrue ONEday For Astigmatism
1140 грн
За 30 шт.
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи Biotrue ONEday
Контактні лінзи Biotrue ONEday
990 грн
За 30 шт.
Оплата частинами від Monobank
Контактні лінзи Biotrue ONEday For Presbyopia
Контактні лінзи Biotrue ONEday For Presbyopia
290 грн
За 5 шт.

Подарункові сертифікати

Контактні лінзи Biotrue

Контактні лінзи Biotrue ONEday створені з урахуванням фізіології ваших очей. Якщо інші лінзи висихають протягом дня, то контактні лінзи Biotrue ONEday зберігають природну вологу, що виділяється оком. Результат — незмінно чіткий зір і комфорт до того моменту, поки ви їх не знімете. Завдяки додатковій оптиці високої чіткості лінзи Biotrue допомагають зменшити ореоли й відблиски в умовах низької освітленості. Спробуйте контактні лінзи Biotrue і подивіться, наскільки природно ваші очі можуть відчувати себе в них.

Лінзи з найбільшою вологістю серед провідних брендів

Це дійсно один з кращих товарів серед топових брендів галузі. Вони мають таку популярність завдяки наступним властивостям:

 • Оптимальний комфорт — лінзи Biotrue ONEday, виготовлені з матеріалу HyperGel, відтворюють природний вміст води в рогівці, забезпечуючи користувачеві оптимальний комфорт під час носіння.
 • Захист від ультрафіолету — ці лінзи мають УФ-фільтр, який допомагає захистити ваші очі від потенційно шкідливих сонячних променів.
 • Довговічна чіткість — лінзи Biotrue ONEday забезпечують чіткий зір в будь-який час доби, навіть при тьмяному або яскравому освітленні.
 • Зволожувальні лінзи — Biotrue ONEday з високим вмістом води 78% забезпечують підвищену вологість і комфорт, утримуючи 98% води протягом 16 годин.
 • Повітропроникність — Biotrue ONEday підтримує потребу ваших очей у кисні, а лінзи використовують унікальний гідрофільний бар'єр, що забезпечує переваги для користувачів.
 • Одноразове використання — Biotrue ONEday, як одноразові контактні лінзи, зручні, гігієнічні і безпечні у використанні. Вам не потрібно чистити їх і зберігати протягом ночі.
 • Контактні лінзи для одноденного використання Biotrue ONEday — це зручний варіант від Bausch and Lomb, розроблений на основі оптики високої чіткості, що забезпечує чіткий і ясний зір в будь-який час доби.

Лінзи Біотру: комфортний зір протягом дня

Комфортний зір протягом дня — дійсно високий показник якості. Це можливо завдяки спеціальній конструкції, яка виконує контроль сферичної аберації й зменшує ореоли та відблиски. Крім того, ця конструкція з загостреними краями обмежує взаємодію зі століттям. А також вона створена для максимального комфорту при природному морганні.

Кому підходять контактні лінзи Biotrue:

 • Користувачам, які полюбляють одноразові лінзи.
 • Тим, хто страждав від сухості очей.
 • Користувачі, які помічали розмитість в інших лінзах при сильному освітленні, будь то вдома чи на роботі.

Зверніть увагу, перш ніж купувати нові контактні лінзи, проконсультуйтеся з лікарем-офтальмологом.

Запобіжні заходи при носінні лінз Biotrue:

 • Ніколи не носіть лінзи довше терміну, рекомендованого вашим офтальмологом.
 • По можливості уникайте всіх шкідливих або подразнювальних парів при носінні лінз.
 • Якщо під час носіння лінз використовуються аерозольні продукти, будьте обережні та тримайте очі закритими до тих пір, поки спрей не осів.

Купуйте контактні лінзи Biotrue в онлайн-магазині Люксоптика

Відкрийте для себе щоденні одноразові лінзи з неперевершеною вологістю, які імітують власні сльози ваших очей та утримують майже 100% вологи протягом повних 16 годин. Робіть покупки в нашому онлайн-супермаркеті, насолоджуйтеся комфортом очей вже сьогодні!