Ультразвукове очищення оправ | Люксоптика

Ультразвукове очищення оправ

Ультразвукове очищення оправ

Майстерні у мережі оптик «Люксоптика» пропонують популярну послугу — високотехнологічне ультразвукове антисептичне очищення оправ окулярів за новітньою технологією в ультразвуковій ванні.

Бажаність такої послуги легко пояснити, адже ретельної гігієни потребують не тільки наші руки, обличчя, але й окуляри, до яких ми торкаємося протягом дня.

Особливості догляду за окулярами

Напевно ви вже знаєте, що для промивання і протирання лінз необхідно використовувати спеціальні серветки та спреї. Детальніше про це ми розповідаємо в статті: Як продовжити «життя» своїм окулярам.

Але слід звернути увагу, що спеціального догляду вимагає і сама оправа. На її рамці, завушниках і носоупорах протягом дня скупчується бруд і пил, білкові й жирові виділення і т. д. Якщо все це регулярно не змивати, то невдовзі забруднення почнуть впливати на зовнішній вигляд і на властивості матеріалів, з яких виготовлені окуляри. Запобігти цьому допоможе ультразвукове очищення.

Переваги ультразвукового очищення

Ультразвукове антисептичне очищення дозволяє очистити оправу окулярів як від видимих забруднень, так і від невидимих оку мікробів, оскільки проводиться з допомогою ультразвукових хвиль. Це знімає загрозу виникнення можливого подразнення в місцях зіткнення металу оправи зі шкірою.

Універсальний засіб, що використовується для очищення, видаляє органічні забруднення з окулярів, ювелірних виробів, браслетів і т.д. А запатентований склад не псує гальванічні покриття, пластмасову поверхню, силіконові деталі.

Хто найчастіше користується ультразвуковим очищенням окулярів?

Ультразвукове очищення — прекрасна допомога для багатьох користувачів окулярами. Але справжньою знахідкою послуга стала:

  • Для жінок, які користуються косметикою. Адже залишки косметики на окулярах складно змити.

  • Для спортсменів. Окуляри брудняться під час тренувань, а особливо — коли людина пітніє.

  • Для дітей. Діти, як ніхто, примудряються заляпати всі предмети, з якими вони стикаються протягом дня.

  • Для тих, хто любить свої окуляри та хоче, щоб вони виглядали ще трішки прекрасніше.

Запитуйте про послугу ультразвукового очищення оправ в «Люксоптиках», де працює майстер-оптик.

Чекаємо вас знову і знову!

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.