Як продовжити життя своїм окулярам? | Люксоптика

Як продовжити «життя» своїм окулярам?

Як продовжити «життя» своїм окулярам?
Хочете продовжити термін служби своїх улюблених окулярів? Маємо для вас прості та нескладні поради, які уникнути ламання і ремонту. Запам'ятовуйте!

1. Щоб зберегти лінзи в окулярах від ушкоджень, не допускайте їх безпосереднього контакту з твердими поверхнями. Окуляри кладіть тільки на ребро рамки або в футляр.
2. Знімаючи окуляри, обов'язково покладіть їх у футляр лінзами вниз на спеціальну серветку з мікрофібри.
3. Знімайте й одягайте окуляри тільки двома руками для того, щоб не допустити розхитування і пошкодження механізму закріплення дужки.
4. Не носіть окуляри безпосередньо на голові – це може призвести до їх деформації й ламання.
5. В сауні, лазні, басейні обов'язково знімайте окуляри.
6. Регулярно протирайте окуляри спеціальною м'якою серветкою з мікрофібри.
7. Рекомендується чистити окуляри за допомогою спеціальних засобів: спреїв для очищення лінз.
8. Уникайте контакту ваших окулярів з ртуттю та іншими агресивними засобами (ацетон, трихлорсилен та інші).
9. Якщо ви довгий час не користувалися окулярами, почистьте їх, як зазначено вище, і зберігайте в сухому чистому вигляді у футлярі, при комфортній температурі (від 0 до +25°C).
10. Заборонено класти окуляри на торпеду автомобіля і зберігати при прямих сонячних променях, а так само користуватися лаком для волосся, не знімаючи окулярів.
11. Уникайте тривалого зберігання окулярів в умовах високої або низької температури, а також різких її перепадів. Мороз і прямі сонячні промені можуть призвести до невиправних пошкоджень ваших лінз або оправи.

А для тих, хто полюбляє ду-у-уже чисті окуляри, в Люксоптиці є послуга ультразвукової чистки. Та й навіть, якщо окуляри якимось чином зламалися, не турбуйтеся — ми їх відремонтуємо!
Адже ми любимо окуляри, а людей в окулярах — просто обожнюємо!
ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.