0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Найпоширеніші міфи про контактнi лінзи

Найпоширеніші міфи про контактнi лінзи

Люди, які носять окуляри для корекції зору, часто бояться навіть спробувати контактні лінзи. А все тому, що існує безліч хибних думок про їхню безпеку, дорожнечу, специфіку використання і т. д.

Давайте ж розвіємо 7 найпопулярніших міфів на шляху до чіткого зору в контактних лінзах!

Міф 1. Контактні лінзи – це небезпечно

На момент появи контактних лінз дійсно існувала ймовірність розвитку ускладнень при їх використанні. Пов'язано це було, перш за все, з недосконалістю технологій. Люди використовували традиційні лінзи з терміном носіння від 6 до 12 місяців. Відмінною особливістю традиційних лінз є низький показник кисневої проникності, тобто недостатнє проникнення кисню до ока. Багато користувачів таких лінз отримали негативний досвід.

Технології пішли далеко вперед. Сьогодні вчені досягли неабияких результатів, як з точки зору кисневої проникності, так і з точки зору комфорту та зручності використання контактних лінз.

Міф 2. Контактні лінзи можна носити тільки 2-4 години в день

Максимально допустима кількість годин, протягом яких ви можете носити лінзи, визначається матеріалом контактних лінз. Сьогодні існує два типи матеріалів:

  • Гідрогель (гідрогелеві лінзи) – найпоширеніший матеріал. В залежності від марки лінз їх можна носити 8-12 годин протягом дня (денне носіння), на ніч лінзи знімаються. Обмеження по терміну носіння пов'язані з недостатньою кисневою проникністю.

  • Силікон-гідрогелеві лінзи – це нове покоління матеріалів з дуже високою кисневою проникністю. Деякі види лінз з цього матеріалу дозволяють знаходитися в лінзах будь-яку кількість годин протягом дня, залишатися в лінзах на ніч.

Міф 3. Контактні лінзи виготовлені зі скла

Сучасні м'які контактні лінзи виготовлені із високотехнологічних, біосумісних матеріалів, що створюють ефект «неприсутності» на оці. Наприклад, силікон-гідрогелеві лінзи.

Міф 4. Контактні лінзи – це дорого

З появою на ринку великих міжнародних виробників, контактні лінзи стають все більш доступними. У всьому світі вони вже давно перейшли з розряду дорогого аксесуара в категорію предметів щоденної необхідності. Сучасні контактні лінзи – це висока якість за доступною ціною.

Міф 5. Кольорові контактні лінзи тільки для тих, у кого поганий зір

У всьому світі дуже популярні кольорові контактні лінзи, як серед людей з поганим зором, так і людей з нормальним зором.

Міф 6. Контактні лінзи погіршують зір

Контактні лінзи створюють якісніше зображення в порівнянні з окулярами, що приводить до меншого напруження очей та зменшує ризик погіршення зору. Також в контактних лінзах збільшується огляд зору без спотворень, які можливі в оптичних лінзах. До того ж сучасні технології дозволили створити мультифокальні контактні лінзи, рекомендовані людям з проблемами зору вдалині та поблизу.

Міф 7. Контактні лінзи дискомфортні та вимагають звикання

Сучасні контактні лінзи виготовлені із матеріалів, які забезпечують комфорт з першої хвилини після одягання та до кінця дня. При виборі контактних лінз ми рекомендуємо віддати перевагу одноденним і силікон-гідрогелевим контактним лінзам.

 

Важливо пам'ятати: щоб мінімізувати всі ризики при першому використанні контактних лінз, обов'язково проконсультуйтеся з офтальмологом.

 

Пройти огляд ви можете в найближчій «Люксоптика» вашого міста. Лікар обстежить вас, допоможе підібрати лінзи та навчить правильно ними користуватися. Записуйтеся на консультацію онлайн або за телефоном 0 800 30 98 97.

Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво