0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Кращі експерти-контактологи розвіюють дезінформацію щодо захисту від коронавірусу / COVID-19 для користувачів контактних лінз

Кращі експерти-контактологи розвіюють дезінформацію щодо захисту від коронавірусу / COVID-19 для користувачів контактних лінз

Науковці з Канади, Великобританії та США поділилися рекомендаціями щодо безпечного одягання та носіння контактних лінз: важливе ретельне миття рук та дотримання дезінфекції.


WATERLOO, Онтаріо, 12 березня 2020 р. / PRNewswire / - Три найпопулярніші у світі науковці з охорони здоров’я очей розвіяли дезінформацію, що розповсюджується навколо контактних лінз та окулярів під час пандемії Коронавірусу / COVID-19.


Ліндон Джонс, директор Центру досліджень очей (Centre for Ocular Research & Education CORE) в Університеті Ватерлоо (Канада); Філіп Морган, директор Eurolens Research в Манчестерському університеті (Великобританія); Джейсон Ніколс, заступник віце-президента з досліджень, професор університету Алабами в Бірмінгемській школі оптометрії (США); головний редактор Spectrum Contact Lens - всы вони радять лікарям-офтальмологам, оптометристам і споживачам звернути увагу на факти, що підтверджені доказами.

  • Користування контактними лінзами безпечне. Попри міфи та дезінформацію, користування контактними лінзами досі залишається безпечною і високоефективною формою корекції зору для мільйонів людей у всьому світі.

  • Важливо правильно мити руки. Під час використання контактних лінз чи окулярів першочергово необхідно ретельно вимити руки водою з милом та витерти їх чистим паперовим рушником. Для користувачів контактних лінз ця процедура є обов’язковою перед кожним одяганням і зняттям.

  • Дезінфекція контактних лінз. Користувачі контактних лінз повинні щовечора викидати свої щоденні одноразові лінзи, або ж регулярно дезінфікувати щомісячні чи двотижневі лінзи відповідно до інструкцій виробника та лікаря-офтальмолога.

  • Дезінфекція окулярів. Деякі віруси, такі як COVID-19, здатні затримуватися на твердих поверхнях від кількох годин до кількох днів, і можуть переноситися на пальці та обличчя користувача окулярів. Особливо це стосується пресбіопів (людей, як правило, старших 40 років). Більшість пресбіопів користується окулярами для читання, тобто одягають та знімають окуляри з обличчя кілька разів на день. Ця вікова група є однією з найбільш вразливих щодо COVID-19.

  • Припинити носіння контактних лінз лише у разі хвороби. Рекомендовано припинити носіння контактних лінз у разі хвороби, відповідно до інструкцій для інших видів захворювань.

Нещодавно в статті, опублікованій у «Контактні лінзи та передній відрізок ока» (Contact Lens and Anterior Eye), йшлося про те, як звичка мити руки може впливати на розвиток мікробного кератиту та запалення рогівки, пов’язані з носінням контактних лінз.


Американські центри контролю та профілактики захворювань та Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендують людям часто мити руки, щоб зменшити ризик зараження вірусом. Зокрема, вони радять усім людям:

  • Часто мийте руки водою з милом, щонайменше протягом 20 секунд, особливо після того, як ви знаходилися у місці скупчення людей, після кашлю чи чхання.

  • Якщо не маєте змоги помити руки водою з милом, використовуйте дезінфекційний засіб для рук, що містить принаймні 60% спирту. Обробіть всю поверхню рук і потріть їх між собою, поки вони не стануть сухими.

  • Не торкайтеся немитими руками очей, носа та рота.

  • Використовуйте індивідуальні захисні засоби (медичні маски, захисні окуляри) за відповідних умов (https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/331215/WHO-2019-nCov-IPCPPE_use-2020.1-eng.pdf).


Джерело: Centre for Ocular Research & Education. Top Contact Lens Experts Dispel Misinformation Regarding Coronavirus / COVID-19 Protections for Contact Lens Wearers. URL: https://www.prnewswire.co.uk/news-releases/top-contact-lens-experts-dispel-misinformation-regarding-coronavirus-covid-19-protections-for-contact-lens-wearers-876304754.html.


Зазначена стаття має інформаційний характер та не є рекламою. Наведена інформація є оцінювальним судженням і показує суб’єктивну думку авторів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст статті та може не поділяти думку авторів.

Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво