Авторефрактометрія — що це? | Люксоптика

Авторефрактометрія — що це?

Авторефрактометрія — що це?

Авторефрактометрія — це комп'ютерна перевірка виду та ступеня порушення зору. За допомогою спеціального пристрою під назвою авторефрактометр автоматично виявляються навіть мінімальні порушення рефракції при:

  • міопії (короткозорості);

  • гіперметропії (далекозорості);

  • астигматизмі.

Принцип дії приладу полягає у фіксуванні зображення пучка інфрачервоного світла до моменту його зображення на сітківці та після. В кінці рефрактометр аналізує оптичні характеристики ока. Відзначимо, що під час процедури людина повинна бути нерухомою.Цікаво!

Для проходження авторефрактометрії абсолютно немає обмежень. Перевага такої процедури полягає в зручності та простоті.


Дані авторефрактометра не є рецептом. Це дуже хороший помічник для лікаря-офтальмолога в підборі засобів корекції для пацієнта.

Нагадаємо, що дорослі й діти від 7 років можуть повірити зір без черги в кожній Люксоптиці. Для цього достатньо записатися на прийом до офтальмолога або оптометриста:

Якщо ж ви плануєте підібрати дитині рецепт для окулярів або контактних лінз — вибирайте оптику, де працює дитячий лікар. А якщо вашій дитині від 3-х років — звертайтеся в спеціалізовані центри Люксоптики.

 

Дбаємо про красу та здоров'я ваших очей. Чекаємо в Люксоптиці!  

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.