Як перевірити зір в Люксоптиці? | Блог інтернет-магазину luxoptica.ua

Як перевірити зір в Люксоптиці?

Як перевірити зір в Люксоптиці?

Люксоптика щодня дбає про здоров’я та красу ваших очей. Саме тому абсолютно в кожній оптиці мережі є спеціально обладнаний кабінет лікаря, де працюють висококваліфіковані лікарі-офтальмологи та оптометристи.

Розповідаємо все про наші проєкти та активності, які роблять перевірку зору дійсно зручною та доступною!

Активності в Instagram

ТЕСТ INSTOPTICA

Instoptica – це тест для перевірки зору в Instagram-stories. Просто тримайте телефон на рівні очей та гортайте далі, якщо добре бачите текст на екрані. Якщо ж видимість погана – достатньо зробити свайп вгору, аби отримати результат з діоптріями.

Посилання на тест Instoptica тут.

INSTA-ФІЛЬТР REALISTIC LENSES

Insta-фільтр Realistic lenses створено для віртуальної примірки кольорових контактних лінз. Це чудова можливість дізнатися, як виглядатиме той чи інший колір лінз конкретно на ваших очах. Дивіться умови за посиланням.

Про магію створення маски Realistic lenses та реалізацію ідеї онлайн-примірки лінз розповідаємо у статті «Instagram-фільтр Realistic lenses для віртуальної примірки кольорових контактних лінз».

INSTA-ГРА BLINK GAME

BLINK GAME – Insta-маска у форматі гри, де вам треба якомога більше моргати, щоб побити рекорд. Вона не тільки розважає, а й приносить користь. Адже щоденні вправи для очей допомагають тримати зір в тонусі.

Цікаво, що гра – безпрограшна! Умови тут.

INSTA-ГРА PIXEL BLINK

Якщо у грі BLINK GAME потрібно, кліпаючи, допомагати оку подолати перешкоди. То в PIXEL BLINK швидко кліпати недостатньо — максимально мружте та широко розкривайте очі, щоб картинка стала чіткішою!

Потренувавши очі з Insta-грою PIXEL BLINK, ви можете виграти купон. Докладніше тут.

Що входить до послуги перевірки зору в Люксоптиці?

Ціна перевірки зору становить 300 грн. За цією вартістю передбачаються такі послуги:

  • комп'ютерна діагностика;

  • консультація лікаря-офтальмолога;

  • перевірка гостроти зору;

  • підбір оптичних лінз для корекції окулярами;

  • підбір м'яких контактних лінз;

  • консультації з використання та догляду за контактними лінзами.

До речі, профілактичний або первинний огляд для дорослих та дітей від 7 років проводиться в кожній Люксоптиці вашого міста.Зверніть увагу!

Якщо ви плануєте підібрати дитині рецепт для окулярів або контактних лінз — обирайте оптику, де працює дитячий лікар. А якщо вашій дитині від 3-х років — звертайтеся в спеціалізовані центри Люксоптики.


Перевіряйте зір не рідше, ніж раз на рік! Записуйтесь на прийом до найближчої Люксоптики онлайн або та телефоном 0 800 30 98 97.

Чекаємо на вас знову і знову!

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.