0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Як перевірити зір за 1 гривню в Люксоптиці?

Як перевірити зір за 1 гривню в Люксоптиці?

Люксоптика щодня дбає про здоров’я та красу ваших очей. Саме тому абсолютно в кожній оптиці мережі є спеціально обладнаний кабінет лікаря, де працюють висококваліфіковані лікарі-офтальмологи та оптометристи.

А ще – в будь-якій Люксоптиці ви можете перевірити зір за 1 грн! Як це зробити? Розповідаємо про наші проєкти та активності, які роблять перевірку зору ще зручнішою та доступнішою!

Активності в Instagram

Отримати купон на перевірку зору за 1 грн можна за умови участі в одній із активностей на нашій сторінці в Instagram.

ТЕСТ INSTOPTICA

Instoptica – це тест для перевірки зору в Instagram-stories. Просто тримайте телефон на рівні очей та гортайте далі, якщо добре бачите текст на екрані. Якщо ж видимість погана – достатньо зробити свайп вгору, аби отримати результат з діоптріями. Наприкінці тесту кожен учасник отримує купон на перевірку зору за 1 гривню в Люксоптиці.

Посилання на тест Instoptica тут.

INSTA-ФІЛЬТР REALISTIC LENSES

Insta-фільтр Realistic lenses створено для віртуальної примірки кольорових контактних лінз. Це чудова можливість дізнатися, як виглядатиме той чи інший колір лінз конкретно на ваших очах. Як приємний бонус – кожен, хто приміряє фільтр, може отримати купон на перевірку зору за 1 грн. Дивіться умови за посиланням.

Про магію створення маски Realistic lenses та реалізацію ідеї онлайн-примірки лінз розповідаємо у статті «Instagram-фільтр Realistic lenses для віртуальної примірки кольорових контактних лінз».

INSTA-ГРА BLINK GAME

BLINK GAME – Insta-маска у форматі гри, де вам треба якомога більше моргати, щоб побити рекорд. Вона не тільки розважає, а й приносить користь. Адже щоденні вправи для очей допомагають тримати зір в тонусі.

Цікаво, що гра – безпрограшна, а кожен учасник може отримати купон на перевірку зору за 1 грн. Умови тут.

INSTA-ГРА PIXEL BLINK

Якщо у грі BLINK GAME потрібно, кліпаючи, допомагати оку подолати перешкоди. То в PIXEL BLINK швидко кліпати недостатньо — максимально мружте та широко розкривайте очі, щоб картинка стала чіткішою!

Потренувавши очі з Insta-грою PIXEL BLINK, ви можете виграти купон. Докладніше тут.

Що входить до послуг за 1 грн?

Вартість послуги перевірки зору становить 300 грн. Проте в рамках проєкту «Здоровий зір» при наявності купона за 1 грн надаються такі послуги:

  • комп'ютерна діагностика;

  • консультація лікаря-офтальмолога;

  • перевірка гостроти зору;

  • підбір оптичних лінз для корекції окулярами;

  • підбір м'яких контактних лінз;

  • консультації з використання та догляду за контактними лінзами.

До речі, профілактичний або первинний огляд для дорослих та дітей від 7 років проводиться в кожній Люксоптиці вашого міста.Зверніть увагу!

Якщо ви плануєте підібрати дитині рецепт для окулярів або контактних лінз — обирайте оптику, де працює дитячий лікар. А якщо вашій дитині від 3-х років — звертайтеся в спеціалізовані центри Люксоптики.


Перевіряйте зір не рідше, ніж раз на рік! Записуйтесь на прийом до найближчої Люксоптики онлайн або та телефоном 0 800 30 98 97.

Чекаємо на вас знову і знову!

Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво