Як захистити окуляри від запотівання? | Блог інтернет-магазину luxoptica.ua

Як захистити окуляри від запотівання?

Як захистити окуляри від запотівання?

Сезон холодів розпочався і напевно ви вже зіткнулися з проблемою запотівання окулярів. У супермаркеті, в офісі, по дорозі на роботу — окуляри доводиться знімати та постійно протирати, що зовсім незручно. Крім цього, недбале протирання може пошкодити покриття лінз.

Чому ж виникає конденсат на окулярах і що зробити, аби окуляри не запотівали? Розповідаємо!

Чому запотівають лінзи окулярів?

Найчастіше окуляри запотівають в холодну пору року. При цьому конденсат на лінзах утворюється як в морозні дні, так і при температурі повітря трохи нижче + 10°C. Причини запотівання окулярів легко пояснити, спираючись на закони фізики зі шкільної програми:

  • Через холодний туман або підвищену вологість повітря.

  • При вході з вулиці в приміщення. Оскільки повітря тепліше, ніж лінзи, водяні пари утворюють на них крапельки.

  • На морозі. Причиною є різниця температур між прохолодними лінзами й парою від дихання або навіть теплом вашого обличчя.

  • При занятті спортом. Запотівання окулярів добре знайоме для тих, хто займається плаванням або лижним спортом. На лінзу з одного боку впливає тепло, яке видає тіло при фізичних навантаженнях, а з іншого — холодне повітря. Тому і з'являється конденсат.

Як захистити окуляри від запотівання?

Багато людей поєднують використання окулярів з м'якими контактними лінзами. Це дозволяє добре бачити та відчувати себе комфортно за будь-якої погоди. Але як бути, якщо ви носите тільки окулярами? У такому випадку можна м скористатися одним із перевірених способів.

Спосіб 1. Спеціальне покриття для лінз

Деякі виробники оптичних лінз пропонують покриття, які запобігають запотіванню окулярів. Цей спосіб є найдовготривалішим. Тому, якщо ви обираєте для себе нову пару окулярів, обов'язково уточніть про різноманітність покриттів. Адже так ви отримаєте окуляри з універсальним набором якостей, що відповідають вашому стилю і способу життя.

Детальніше читайте в статті «Покриття оптичних лінз».

Спосіб 2. Професійні засоби для догляду за лінзами

Більш бюджетний спосіб позбутися запотівання окулярів — це використання спреїв для догляду за оптичними лінзами. Вони добре справляються зі своїм завданням завдяки поверхнево-активним компонентам. Достатньо нанести спрей на внутрішню сторону лінзи — і ви врятовані!

Придбати спрей від запотівання окулярів ви можете в будь-якій Люксоптиці вашого міста.

Як доглядати за окулярами, щоб вони менше запотівали?

У боротьбі з запотіванням окулярів важливо пам'ятати про правила їх зберігання та використання. Щоб продовжити термін служби улюбленого аксесуара, дотримуйтеся наступних порад:

  • Зберігайте окуляри в футлярі зі щільного матеріалу. Він допоможе захистити їх від пошкоджень і переохолодження.

  • Протирайте лінзи спеціальною тканиною з мікрофібри.

  • Не торкайтеся до поверхні лінз пальцями.

Пам'ятайте, навіть якщо ваші окуляри не запотівають, використовуйте для їх очищення тільки спеціальні спреї.

 

Ми любимо людей в окулярах і робимо все, щоб ви відчували себе трішечки щасливішими в будь-яку погоду!

Чекаємо вас в Люксоптиці!

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.