0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Дезінфекція окулярів в Люксоптиці: турбота про здоров'я та безпеку клієнтів

Турбота про здоров'я клієнтів – одна з найважливіших складових нашої місії. Ми дуже любимо людей в окулярах і піклуємося про їхню безпеку.

Саме тому «Люксоптика» встановила гігієнічні бокси GFC (GFC Hygiene Box, code A340) для дезінфекції оправ і сонцезахисних окулярів у всіх магазинах мережі. Тепер ми дезінфікуємо окуляри після кожної примірки на новітньому обладнанні!

Бокси GFC – виготовлені італійською компанією GFC s.r.l. та поставлені за спецзамовленням «Люксоптики».

Принцип роботи гігієнічного боксу GFC

Гігієнічний бокс GFC призначений для дезінфекції окулярів за допомогою бактерицидної та противірусної UV-лампи. Він працює без застосування води або інших рідин, а також без нагріву.Цікаво!

Лампа UV-C знищує бактерії, мікроби, цвіль та інші мікроорганізми з поверхні окулярів всього за кілька секунд впливу шляхом модифікації їхньої ДНК*.


Максимальна бактерицидна сила досягається завдяки алюмінієвій поверхні всередині. А розташування окулярів дозволяє опромінювати ультрафіолетом (UV-C) найважливіші області:

  • носові упори;

  • перенісся;

  • петлі;

  • дужки.

Гігієнічний бокс GFC поміщає до 7 пар окулярів для одночасної дезінфекції та має оптимальний цикл роботи — 30 секунд!


Бережіть себе та приходьте на примірку до найближчої Люксоптики свого міста!

Чекаємо вас знову і знову!

*за інформацією, наданою виробником боксів GFC

Больше преимуществ для Вас!
Будьте в курсе наших новинок и распродаж Первыми забирайте акционные модели Читайте Оптический блог – здесь полезно и интересно