0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Окуляри – це стиль, а контактні лінзи – свобода. Або як поєднувати хороший зір з ритмом життя?

Окуляри – це стиль, а контактні лінзи – свобода.  Або як поєднувати хороший зір з ритмом життя?

А ви знали, що окуляри та контактні лінзи не суперники? Адже вони чудово доповнюють один одного і в дуеті надають максимальний комфорт в будь-яких життєвих ситуаціях.

Якщо і можна кимось милуватися вічно, то це людьми в окулярах! Витончені жести, впевнений погляд, щоразу новий образ – все це підкреслює їх індивідуальність та стиль!

Та коли ви збираєтеся на пробіжку, покататися на велосипеді або прогулятися з дітьми, нам хочеться відкрити для вас новий рівень комфорту. Адже ви можете насолоджуватися хорошим зором кожну мить з м'якими контактними лінзами Alcon*.

1200x628.jpg

Вибрати оправу українських і світових брендів на будь-який смак та гаманець ви можете на нашому сайті, в усіх оптиках.

У кожній Люксоптика є кабінет лікаря, де можна перевірити зір, отримати консультативний висновок, замовити виготовлення окулярів з оптичними лінзами будь-якої складності та придбати контактні лінзи.

Якщо ж ви ніколи не користувалися контактними лінзами, запрошуємо в найближчу Люксоптику, де є послуга з первинного підбору м'яких контактних лінз для дорослих і дітей. Кабінети лікаря оснащені базами контактних лінз, які лікарі використовують для більш точного визначення рефракції у випадках складної корекції та для оцінки посадки контактних лінз на рогівці (рішення приймає фахівець, керуючись конкретною потребою і ситуацією). Купуючи цю послугу, ви отримуєте не тільки діагностику, а й навчання надягати та знімати контактні лінзи, рекомендації щодо правильного догляду за ними, супровід в період адаптації (протягом місяця).


Записуйтесь на прийом онлайн або за тел. 0 800 30 98 97! 

Працюємо з усіма заходами безпеки, а окуляри й оправи після кожної примірки дезінфікуємо в спеціальних гігієнічних боксах.


Турбуємось про ваш зір, стиль та комфорт, Люксоптика!


*Реклама медичного виробу. Перед використанням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтеся з інформацією щодо застосування. Запитайте у Вашого офтальмолога про особливості застосування контактних лінз, догляду за ними та заходи безпеки. Сертифікат відповідності UA.101.MD.3.0015-20.02. У випадку виникнення будь-яких небажаних явищ при застосуванні виробів компанії Алкон просимо повідомити про це  по тел.: +420775884204 або за електронною адресою: QA.Complaints@alcon.com


Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво