Чим особливі прогресивні лінзи Nikon? | Блог інтернет-магазину luxoptica.ua

Чим особливі прогресивні лінзи Nikon?

Чим особливі прогресивні лінзи Nikon?

На завершення дня трохи болить голова, предмети навколо сприймаються дещо розмитими, зір не такий чіткий, як міг бути.

Перша думка: це втома, наслідки частих стресів тощо. Але ні. Причиною може бути пресбіопія.

Ми неминуче стаємо старшими, а кришталики наших очей із часом втрачають здатність адаптуватися. Як наслідок, чітко фокусуватися на близьких об'єктах стає дедалі складніше. Так розвивається пресбіопія.

Причини таких змін кришталика достеменно невідомі, проте цей віковий процес відбувається з усіма.

Пресбіопія як природний процес

Відверто кажучи, пресбіопія — неминуча.

Рано чи пізно з нею стикається кожен, у тому числі люди з раніше хорошим зором. Це порушення розвивається зазвичай у віці близько 40 років.

Розберемося докладніше у процесі, що відбувається?

Кришталик — це свого роду прозора лінза всередині ока. Щоб сфокусуватися на предметі поруч і сприйняти його максимально чітко, кришталик випинається і збільшується, змінюючи силу заломлення.

За таким самим принципом діє лінза фотокамери.

Отже, пресбіопія — це, насправді, складнощі фокусування на предметах поблизу. І разом із тим, це не привід для переживань, оскільки ситуацію можна виправити.

Симптоми пресбіопії

Пресбіопія розвивається поступово. І перше, що ми інстинктивно робимо, коли проблема стає дедалі помітнішою, це витягування руки з книгою чи етикеткою на товарі вперед, щоб роздивитися прочитане.

У той же час ви розумієте, що щось не так, відчуваєте тривогу, а фокусуватися на різних відстанях все складніше та складніше.

Ситуація ускладнюється ще й тим, що віддаляючи предмет від очей, ви зменшуєте його зображення. Сприймати текст вдалині оку набагато складніше.

Цій симптоматиці передує і таке самопочуття, коли спостерігаються головний біль, зорова втома і швидка втомлюваність очей, читання та інші завдання на близьких відстанях стають все менш комфортними.

Виникає доречне запитання — що з цим робити? Чи існує гімнастика від пресбіопії?

Ні.
І водночас, ігнорувати зміни не потрібно. Ось алгоритм дій, з яких розумно розпочати.

Діагностика пресбіопії

Нечіткий зір та труднощі при фокусуванні на предметах поблизу — це привід для запису до лікаря-офтальмолога.

Без профільної консультації висновок про розвиток пресбіопії може виявитися неправильним, оскільки симптоми цього порушення властиві іншим захворюванням. Наприклад, далекозорість або астигматизм можуть виявлятися так само, особливо у віці до 40 років.

Окуляри для людей із пресбіопією

Прогресивні лінзи — чудовий варіант для вирішення проблеми пресбіопії.

Їх перевага в тому, що одна й та сама пара забезпечує чіткість зору і на ближніх, і на середніх, і на дальніх відстанях. Якщо звернути увагу на оптичні лінзи від Nikon, можна розраховувати на бездоганні оптичні характеристики, відмінну естетику і комфорт візуального сприйняття.

Лінзи Nikon представлені в Люксоптиці ексклюзивно, а в асортименті є кілька позицій, на ваш вибір.

Тільки прислухайтеся до порад офтальмолога і, звичайно ж, виходьте із власних потреб та способу життя.

Не треба миритися з пресбіопією та терпіти дискомфорт. Чіткість зору так просто відновити — у будь-якому віці!ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.