0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Lenti Pro: рецептурні оптичні лінзи будь-якої складності

Lenti Pro: рецептурні оптичні лінзи будь-якої складності

Хтось почав носити окуляри ще у шкільному віці, а в когось погіршився зір із-за тривалої роботи за комп’ютером. Є люди, які ніколи в житті не жалілися на очі, а після 40 років стикнулися з віковою далекозорістю. В кожному з випадків вам доводилось приймати і свої зміни з зором, і свій новий образ в окулярах.

Ми вважаємо, що окуляри — це абсолютно прекрасний аксесуар. Тому хочемо, аби вони дарували вам максимально чіткий зір та навіть робили вас трішки щасливішими. Все це можливо завдяки рецептурним оптичним лінзам, котрі виготовляються спеціально під ваші характеристики зору, параметри обраної оправи та стилістичні побажання.

Лабораторія Lenti Pro: особливості виробництва рецептурних оптичних лінз

Донедавна замовлення індивідуальних лінз для окулярів в Україні асоціювалося з дорожнечею, закордонним виробництвом та довготривалістю виготовлення.

Ситуація змінилася з відкриттям лабораторії європейського рівня Lenti Pro, де з нуля створюються рецептурні оптичні лінзи будь-якої складності.


Виробництво Lenti Pro знаходиться в Києві, проте повністю відповідає прогресивним технологіям та європейським стандартам. Адже лінзи створюються на німецько-швейцарському обладнанні Satisloh і програмному забезпеченні Crossbow Technology Inc., що користується популярністю в усьому світі.

Унікальні лінзи за індивідуальними рецептами виготовляються з використанням сучасних імпортних матеріалів та преміальних покриттів. А технологія Free Form гарантує високу точність і стабільність параметрів лінзи, мінімальний період адаптації!

Асортимент оптичних лінз Lenti Pro

Лабораторія Lenti Pro виготовляє оптичні лінзи будь-якої складності:

  • Монофокальні лінзи для захисту очей від зорової напруги.

  • Біфокальні лінзи з двома оптичними зонами для близьких та дальніх відстаней.

  • Прогресивні лінзи забезпечують чіткий зір з плавним переходом на всіх дистанціях.

  • Фотохромні лінзи, які затемнюються при сонячному світлі та повертаються до майже прозорого стану у приміщенні.

  • Сонцезахисні лінзи для тих, хто хоче добре бачити та стильно виглядати.

  • Лінзи для роботи з цифровими пристроями. Використовуються для підтримки акомодації, що дозволяє очам менше втомлюватися і зберігати чіткість зору протягом дня.

  • Лінзи з захистом від синього світла, яке випромінюють екрани гаджетів.

  • Офісні лінзи гарантують чіткий зір без напруження на ближніх і середніх відстанях.

  • Лінзи для водіїв, що забезпечують чіткий зір в будь-який час доби.

Окрім того, ви можете обрати будь-який колір тонування та замовити преміальні покриття в залежності від потреб та смаку.

Прискорене виготовлення лінз Lenti Pro

Замовити виготовлення окулярів з рецептурними лінзами Lenti Pro можна в найближчій Люксоптиці за вашим рецептом. Якщо не маєте рецепту, перевірити зір можна теж в оптиці — записуйтесь на перевірку зору онлайн чи за телефоном 0 800 30 98 97.

Лабораторія працює у дві зміни та починає створювати ваші лінзи уже через 2 години після оформлення замовлення. А це значить, що більше не потрібно довго чекати на доставку з-за кордону. Лінзи будуть готові протягом 7 днів!

Радіємо, що навіть складні рецептурні лінзи можна легко замовити в будь-якій Люксоптиці вашого міста. Тим більше, що асортимент — на будь-який смак та гаманець.

 

Чекаємо вас в Люксоптиці!

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.