Монофокальні лінзи | Люксоптика

Лінзи з підтримкою акомодації – порятунок від втоми очей

Лінзи з підтримкою акомодації – порятунок від втоми очей

Сучасний ритм життя вимагає швидкої реакції на навколишні зміни та постійної концентрації на екранах гаджетів. Все це провокує відчутне навантаження на зір. Працюючи за комп'ютером або з документами понад 3-4 години на день, ви можете спостерігати втому очей, почервоніння і хворобливі відчуття на очах, труднощі при фокусуванні погляду. 

Щоб позбавиться від подібного дискомфорту та підвищити свою працездатність, рекомендується використовувати окуляри зі спеціальними лінзами для підтримки акомодації.

Що ж таке акомодація і в чому полягає суть її підтримки за допомогою оптичних лінз? Пропонуємо розібратися!

Акомодація ока: що це?

Акомодацією називається природна здатність очі чітко бачити на різних дистанціях.

При будь-якій діяльності на близьких відстанях відбувається скорочення очних м'язів, що змінює кривину кришталика. Так досягається максимальна видимість. Проте, через тривалу зосередженість на моніторі або книзі очі перенапружуються і виникають перші симптоми зорової втоми.

Принцип дії лінз з підтримкою акомодації

Оптичні лінзи з підтримкою акомодації забезпечують комфортний зір протягом дня, знижуючи відчуття втоми очей. Такий ефект лінз досягається завдяки їхній конструкції:

  • Нижня зона має «плюсову добавку», щоб фокусуватися на об'єктах, що знаходяться близько. Вона знімає спазм і розвантажує очі.

  • Верхня зона забезпечує чіткість зображення вдалині.

Наприклад, розглянемо лінзу з підтримкою акомодації при короткозорості. Якщо в рецепті для далеких відстаней прописано -3.5 діоптрії, то оптимальною силою діоптрій для погляду на близький предмет буде -3,00. В цьому і полягає особливість лінз.

Кому потрібні лінзи з підтримкою акомодації?

Такі лінзи створені для людей від 20 до 45 років, які проводять тривалий час за читанням або перед екранами різних гаджетів. Вони можуть знадобитися якщо:

  • У вас хороший зір вдалину, але ви довго працюєте з книгами, документами, перед монітором.

  • Вам потрібні окуляри для далеких дистанцій, але ви понад 3-4 години в день піддаєте очі напрузі на близьких відстанях.

  • У вас спостерігаються симптоми синдрому зорової втоми.

Однак, окуляри з лінзами для підтримки акомодації призначаються виключно лікарем-офтальмологом на підставі діагностики зору, а також з урахуванням ваших потреб.Важливо знати!

Окуляри з підтримкою акомодації не підходять для людей після 40 років з симптомами пресбіопії (вікової далекозорості). У такому випадку для корекції зору необхідно використовувати окуляри з прогресивними лінзами.


Види оптичних лінз для підтримки акомодації

В наших оптиках ви можете замовити лінзи з підтримкою акомодації від наступних виробників:

  • Lenti Pro (Україна).

  • Essilor (Франція).

  • Rodenstock (Німеччина).

Розглянемо відмінності та переваги цих лінз в таблиці:

Виробник

Назва лінзи

Особливості

Lenti Pro

Lenti Pro Relax S

Розроблені для людей від 20 до 45 років, які вперше мають проблеми при зорових навантаженнях на близьких відстанях.

Підтримка акомодації полягає в додаванні +0,66 або +1,00 діоптрії в нижній частині лінзи.

Essilor

EYEZEN

Розроблені для користувачів у віці від 18 до 45 років, підходять для постійного носіння.

Фізіологічна добавка оптичної сили в нижній частині лінзи становить:

18-30 років - +0.4 діоптрії;

30-42 років - +0.6 діоптрії;

42-45 років - +0.85 діоптрії

Rodenstock

Impression Mono Plus

Індивідуальні лінзи з плюсовою добавкою в нижній частині лінзи +0,5 і +0,8 діоптрії. Підходять людям різних вікових груп для зняття зорової напруги.

Multigressiv Mono Plus

Оптимізовані лінзи з плюсовою добавкою в нижній частині лінзи +0,5 і +0,8 діоптрії. Підходить людям різних вікових груп для зняття зорової напруги.

Perfalit Mono Plus

Забезпечують підтримку акомодації в нижній частині лінзи +0,5 діоптрії.

Цікаво, що лінзи з підтримкою акомодації зовні не відрізняються від стандартних. Тому ви можете бути впевнені, що вони відмінно підійдуть до будь-якої оправи.

 

Відвідайте найближчу Люксоптику свого міста, щоб перевірити зір, підібрати стильну оправу і замовити виготовлення окулярів з лінзами будь-якої складності за один візит.

 

Чекаємо вас знову і знову!

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.