0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Прогресивні лінзи

Прогресивні лінзи

Століття інформаційних технологій підштовхнуло оптичну промисловість до нових розробок. Так, справжнім проривом в області корекції пресбіопії став дизайн прогресивних (мультифокальних) лінз! Ці лінзи є досконалою альтернативою біфокальних лінз, а також звичайних монофокальних лінз для читання на конкретній відстані. Вони більш комфортні в носінні та естетичні зовні, забезпечують природний зір на різних фокусних відстанях.

Переваги прогресивних лінз

1.   Мають три зони чіткого зору (у далечінь, середня зона і поблизу), а в «офісних» дизайнах – дві зони (ближня і середня). Це робить носіння окулярів зручним, комфортним і економним. Замість кількох пар окулярів цілком достатньо однієї пари мультифокальних лінз.

2.   Добре підходять для роботи на різних відстанях. Такі лінзи стають справжньою знахідною для людей старше 40 років. У цьому віці найчастіше виникають проблеми із зором на близьких і далеких відстанях, а також на близьких і середніх.

3.   Естетичний зовнішній вигляд. Попри наявність декількох зон зору, лінза має однорідний вигляд без ліній поділу між зонами.

Прогресивні лінзи: протипоказання

Офтальмологи рекомендують використовувати прогресивні лінзи людям з яскраво вираженими віковими змінами, коли погіршується зорове сприйняття об'єктів на різних відстанях (поблизу і вдалині).

Однак, прогресивна оптика протипоказана при наступних патологіях зору:

  • Анізометрія. Захворювання супроводжується різною гостротою зору на двох очах. Іноді різниця в сприйнятті може становити більш як 2 діоптрії.

  • Катаракта. Помутніння кришталика при цьому захворюванні порушує фокусування, тому лінзи будь-якого типу не можуть стабілізувати зір.

  • Косоокість. Порушення паралельності зорових осей не дозволяє людині одночасно бачити одні й ті ж ділянки лінзи.

  • Ністагм. Патологія супроводжується мимовільними рухами зіниць і провокує спотворення навколишнього простору. У такому випадку із-за сильного дискомфорту неможлива корекція зору за допомогою мультифокальних лінз.

Як підібрати прогресивні лінзи?

У наших оптиках представлено широкий асортимент прогресивних лінз для корекції вікової далекозорості. Ви можете вибрати мультифокальні лінзи різних виробників з різних цінових категорій:

  • Lenty Pro (українська лабораторія з повним циклом виробництва оптичних рецептурних лінз);

  • Essilor (Франція);

  • Rodenstock (Німеччина);

  • Seiko (Японія).

Крім цього, в оптиках працюють лікарі та досвідчені консультанти. Офтальмолог проводить огляд і виписує рецепт на прогресивні лінзи. Під час прийому перевіряється зір вдалину (або на максимальну відстань, що необхідна), розраховується аддідація для близьких відстаней і вимірюється монокулярна міжцентрова відстань для кожного ока (від центру зіниці до перенісся).

Наші фахівці у своєму алгоритмі підбору складної прогресивної корекції використовують безліч оптометричних тестів, які допомагають максимально точно визначити рефракцію очей. Також тести дозволяють врахувати зорові потреби клієнта (побутові й професійні) для повної та швидкої адаптації до нових окулярів.

Для більшого комфорту при носінні таких окулярів можна замовити індивідуальні прогресивні лінзи. Вони виготовляються з максимальним урахуванням особливостей зору та обраної оправи. В такому випадку, крім стандартних параметрів, враховується пантоскопічний кут (кут нахилу площини оправи), вертексна відстань (від вершини очного яблука до задньої поверхні лінзи окулярів) і кут вигину рамки оправи.

Тест з дзеркалом

Для того, щоб правильно вибрати дизайн прогресивної лінзи, а адаптація до прогресивних окулярів проходила більш комфортно, проводиться тест з дзеркалом. Суть тесту полягає в тому, що дзеркало кладуть на стіл на відстані 40 см. Коли ви дивитеся в центр дзеркала на невеличку позначку, лікар, сидячи навпроти, побачить ваші очі в маркованій зоні "для близьких відстаней".

Тест з дзеркалом допомагає вирішити кілька важливих завдань:

1.   Відстежити звичну зорову поведінку. Наприклад, чи опускаєте ви голову або очі під час читання. Погляд повинен потрапляти на "ближню" зону лінз, а не вище/нижче.

2.   Звернути увагу на симетричність конвергенції.

3.   Виявити неправильну посадку оправи.

За допомогою тесту можна зрозуміти, чи є необхідність у виборі іншої оправи або в підборі іншої довжини коридору лінзи, типу лінзи. Та в більшості випадків достатньо навчитися користуватися прогресивними окулярами.

 

Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволені покупками, тому підібрати оправу для прогресивних окулярів допомагають консультанти. Вони звертають увагу на надійну фіксацію, зручність і гармонійне поєднання дизайну з типом обличчя.

Завітайте до найближчого відділення "Люксоптики", щоб пройти діагностику і вибрати прогресивні окуляри.

Записатися на прийом до лікаря ви можете за телефоном 0 800 30 98 97 або онлайн.


Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво