Лінзи KODAK для окулярів — якісний і комфортний зір для всіх | Блог інтернет-магазину luxoptica.ua

Лінзи KODAK для окулярів — якісний і комфортний зір для всіх

Лінзи KODAK для окулярів — якісний і комфортний зір для всіх
Довговічність, високоякісні покриття, бездоганна міцність, захист від пилу та подряпин — це ще далеко не повний перелік переваг оптичних лінз KODAK. Вони відповідають найвищим стандартам якості, дарують користувачам якісний і комфортний зір за будь-яких обставин. Замовити виготовлення окулярів з лінзами KODAK можна у Люксоптиці!

Трішки історії

Американська компанія KODAK (Eastman Kodak) була заснована ще у далекому 1888 році. За свою тривалу історію, компанії вдалося популяризувати фотоіндустрію по всьому світу та набути культового статусу. У 1992 році, компанія уклала угоду з виробником оптичних лінз Signet Armorlite, щодо випуску лінз преміум-класу KODAK Lens.


Лінзи для окулярів KODAK у Люксоптиці

Щоб задовольнити всі користувацькі потреби, KODAK пропонує лінзи з різними покриттями та оптичними характеристиками. У асортименті Люксоптики до вибору представлені наступні позиції:

  • Сферичні лінзи KODAK 1,5 та Kodak 1,6 з покриттям CleAR
  • Асферичні лінзи KODAK AS 1,67 з покриттям Clean’N’CleAR
  • Фотохромні лінзи KODAK 1,56 EvoSun PhotoBrown/Grey з покриттям CleAR
Кожне з покриттів цих лінз має свої унікальні особливості.

— Мультипокриття CleAR має відразу декілька захисних шарів, що робить лінзу стійкою до подряпин і довговічною. Крім того, таке покриття забезпечує високе світлопропускання та легке очищення лінзи від забруднень.

— Мультипокриття Clean'N'CleAR наноситься на поверхню лінзи за інноваційною технологією. Лінзи з таким покриттям неймовірно гладкі, прості у догляді, мають посиленні антирефлексні властивості. Вони зберігають природну прозорість протягом усього терміну носіння, дозволяючи насолоджуватися хорошим зором в будь-яких умовах.

Fog ID — унікальний метод ідентифікації лінз KODAK 

Брендовий логотип на поверхні оптичної лінзи засвідчує її оригінальність. Щоб не псувати зовнішній вигляд лінзи та видимість при носінні окулярів, більшість виробників роблять логотип ледве помітним. Саме через це, часто, аби переконатися у справжності лінз, їх доводиться довго розглядати у пошуках фірмової емблеми. 

У лінзах для окулярів KODAK ця проблема вирішена інноваційним шляхом. Усі складські лінзи KODAK мають унікальний метод ідентифікації — Fog ID. Щоб побачити логотип, достатньо дихнути на лінзу і почекати 1-2 секунди. Не потрібно ніяких зайвих маніпуляцій, один подих і ви точно знаєте, що у вас в руках неповторний оригінал!

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.