0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Монофокальні лінзи

Монофокальні лінзи

Найпопулярніші лінзи для окулярів – це монофокальні. Їх використовують люди з міопією (короткозорістю), гіперметропією (далекозорістю) та астигматизмом. Все тому, що ці лінзи мають одну оптичну силу по всій поверхні (для далеких відстаней чи для читання). Звідси й друга назва лінз – однофокальні.

Щоб вибрати якісні монофокальні лінзи, необхідно звернути увагу на матеріал, дизайн і покриття. Розповімо докладніше про кожен із цих критеріїв.

На що впливають характеристики матеріалу при виготовленні монофокальних лінз?

Залежно від матеріалу, з якого виготовляються лінзи, вони бувають міцнішими або ж крихкими. Якщо ви обираєте окуляри для дитини або для заняття спортом, то варто віддати перевагу травмобезпечним матеріалам. Стійкістю до ударних навантажень відрізняються оптичні лінзи з полікарбонату і трайвекса. Більш детальну інформацію про переваги та недоліки різних лінз читайте в статті «Матеріали оптичних лінз».

73dfcf0222c2d7ed67a6c9068198c8fb.jpg

Також монофокальні лінзи можуть створюватися із матеріалів, які мають традиційні або високоіндексні оптичні властивості. Саме від цього залежить товщина та вага готової лінзи. Тим, кого приваблюють тонкі і легкі лінзи, підійдуть матеріали з індексом заломлення 1,67 і 1,74. Тут важливо врахувати, що процес виготовлення високоіндексних оптичних лінз складніший. Вони дорожчі стандартних, але естетика виправдовує ціну.

Монофокальні оптичні лінзи: типи та особливості

Залежно від типу дизайну монофокальні лінзи бувають стандартні, комп'ютерно-оптимізовані та індивідуальні.

В Люксоптиці представлено асортимент однофокальних лінз від наступних виробників:

 • Lenti Pro (Україна).

 • Rodenstock (Німеччина).

 • Seiko (Японія).

 • Dagas (Корея).

Стандартні монофокальні лінзи

Такі лінзи рекомендовані для замовлення людям з простим рецептом та стандартною посадкою оправи. Виробники пропонують сферичні та асферичні стандартні лінзи. Різниця між ними полягає в тому, що в асферичних лінзах ширша оптична зона і естетичний зовнішній вигляд.

Комп'ютерно-оптимізовані монофокальні лінзи

Цей тип дизайну найчастіше рекомендовано для замовлення при складному рецепті: астигматизм, високі рефракції, різниця між лівим і правим оком на дві та більше діоптрії.

До комп'ютерно-оптимізованих лінз належать:

 • Multigressiv Mono від Rodenstock, які оптимізуються залежно від діоптрій і монокулярного PD, забезпечуючи високу гостроту зору по всій поверхні. Підходять тільки при стандартній посадці оправи на обличчі.

 • Lenti Pro Single Vision Personal Lenses (PL) – преміальні персональні лінзи українського виробництва. Виготовляються за технологією Free Form, враховують параметри посадки оправи на обличчі і сприяють гострому зору аж до краю.

 • SEIKO AZ – лінзи з бі-асферичним дизайном, який забезпечує найширше поле чіткої видимості. Виготовляються за технологією Free Form.

Індивідуальні монофокальні лінзи

Індивідуальними називаються лінзи, які ще на стадії виробництва враховують особливості вашого рецепта, ваші зорові звички, параметри оправи та навіть стилістичні побажання.

Компанія Rodenstock випускає однофокальні індивідуальні лінзи Impression Mono. При їх розрахунку використовуються безліч додаткових параметрів для досягнення якісного зображення за будь-яких рефракції.

Не відстають від європейських стандартів і українські оптики. Лабораторія Lenti Pro виготовляє рецептурні оптичні лінзи будь-якої складності. Серед них є монофокальні персональні лінзи преміумкласу – Lenti Pro Single Vision Personal Lenses (PL).

Покриття для монофокальних лінз

Покриття для оптичних лінз дозволяють замовити такі окуляри, які будуть відповідати вашому способу життя. У наших оптиках ви можете обрати покриття для лінз на будь-який смак і гаманець:

 • антиблікове;

 • водовідштовхувальне;

 • грязевідштовхувальне;

 • зміцнююче;

 • для блокування УФ-променів;

 • для роботи за комп'ютером;

 • багатофункціональне (багатошарове) та ін.

Якщо вам важливо, щоб лінза прослужила якомога довше, нанесіть на неї спеціальне покриття для захисту від подряпин. А щоб окуляри стали стильним елементом гардеробу, спробуйте замінити прозорі лінзи на тоновані або фотохромні.

4766b1135aa4c3d05210121d9175888e.jpg

Ми вважаємо, що окуляри – це абсолютно прекрасний аксесуар! І вони повинні бути у кожного, кому вони потрібні. Відвідайте найближчу Люксоптику свого міста і ви переконаєтесь, що окуляри – це не тільки про здоров'я очей, але і про вашу красу.


Більше переваг для Вас!
Будьте в курсі наших новинок і розпродажів Першими забирайте акційні моделі Читайте Оптичний блог - тут корисно і цікаво