0 800 30 98 97 Передзвоніть мені
0
Вибране
Ви додали 0 товарів

Лінзи Nikon з покриттям SeeCoat Next — новий рівень довговічності для ваших окулярів

Лінзи Nikon з покриттям SeeCoat Next — новий рівень довговічності для ваших окулярів

Часто протираєте лінзи в окулярах? Дратуєтесь через те, що вони швидко брудняться? Чи мрієте, щоб лінзи прослужили вам якомога довше?

Маємо для вас чудову новину — відтепер в Люксоптиці можна замовити оптичні лінзи з покриттям SeeCoat Next від Nikon. Тільки уявіть собі лінзи для окулярів з 12 шарами захисту та такими характеристиками, що роблять їх надстійкими до пошкоджень!

Саме компанія Nikon у 1983 році стала одним із перших виробників антиблікового покриття, стійкого до появи подряпин.

Лінзи Nikon з покриттям See Coat Next — неймовірно чіткі та майже вічні

Пил, вода, відбитки пальців — то є фактори, які змушують постійно протирати окуляри. І чим більше ми їх протираємо, тим більше пошкоджується верхній шар, що відповідає за захист від подряпин та відблисків.

SeeCoat Next — абсолютно новий рівень ефективності та довговічності. Це покриття довело свою здатність витримувати будь-які щоденні умови носіння. Оптичні лінзи з покриття SeeCoat Next:


НОВА МІЦНІСТЬ

Унікальна технологія алмазного захисту забезпечує стійкість до пошкоджень навіть при щоденному користуванні окулярами. Лінзи до 3-х разів стійкіші до появи подряпин. Тож при правильному догляді та експлуатації ваш улюблений аксесуар буде з вами не один сезон.

Next01.jpg 

Нова витривалість

Верхній захисний шар лінзи являє собою нанорозмірну плівку з покращеними властивостями, що перешкоджають налипанню пилу, бруду і жиру.

Next-2.jpg


нова прозорість

На лінзах практично не затримується бруд, а краплі води швидко стікають, не лишаючи слідів. Тож вони у 5 разів легше очищаються.

Next-3.jpg 

Новий захист

Покриття блокує надокучливі відблиски, а також відсікає УФ-промені з обох сторін лінзи.

Next-4.jpg

Покриття SeeCoat Next — це те, що потрібно для чіткості зору, захисту очей від шкідливого сонячного випромінювання та простого догляду за окулярами.

 

Відкрийте для себе дивовижну прозорість та чудову міцність оптичних лінз. Запитуйте про виготовлення окулярів з технологіями Nikon в Люксоптиках вашого міста!

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВИНОК ДЛЯ ВАС!
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі. Тут тільки корисна інформація для краси та здоров’я ваших очей.